wesnoth.pl

Konta oszczednosciowo – rozliczeniowe

Najbardziej popularne wśród produktów bankowych są rachunki oszczędnościowo – rozliczeniowe. Podczas zakładania lokaty terminowej, jeśli w danym banku ktoś nie ma własnego konta, wówczas bank zakłada zwykłe konto, ponieważ musi być jakieś przy lokacie terminowej.kwiaciarnia gdańsk Często jednak owe konta tak naprawdę służą, jako skarpeta, ponieważ nie ma na nich żadnego oprocentowania.

Są potrzebne do lokaty terminowej, za to absolutnie nie nadają się do oszczędzania pieniędzy. Do zwykłego użytkowania konta, do robienia przelewów i składania pieniędzy, jako oszczędności, o wiele bardziej będzie się opłacał rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy, który jest przynajmniej trochę oprocentowany i przede wszystkim ma sporo dodatkowych opcji takich jak możliwość wzięcia debetu, oszczędzanie czy łatwe wykonywane przelewów.

To najlepsze konto do codziennego posługiwania się pieniędzmi, płatności kartą, robienia przelewów i ogólnie do wszystkiego, co wiąże się z pieniędzmi zgromadzonymi na rachunku. Każdy bank ma taką ofertę, w dodatku walczą ze sobą o klienta, oferując zniżki lub dodatkowe opcje, które mają zachęcić klienta do skorzystania z ich oferty.

– autor artykułu